Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota

[es] :: Fiksna telefonija :: Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota

[ Pregleda: 3520 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos038
Miloš Lazić
Vienna

Član broj: 45891
Poruke: 684
212.200.18.*



+2 Profil

icon Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota08.10.2007. u 10:09 - pre 202 meseci
Ja ne znam dokle će vlasnik najvećeg monopolističkog preduzeća moći da se ponaša ovako bahato
Ne mogu da verujem da su mi na 9813 rekli da za poslovne korisnike NE POSTOJI služba za žalbe (razgovor je snimljen)
Od januara ja njima šaljem zahtev za promenu adrese,pričao sam do sada sa preko 50 operatera i jednim šefom koji mi se lepo izvinjavao i rekao da će lično preuzeti to na sebe i da je sve rešeno
Svaki put oni meni kažu da su promenili adresu na koju mi se šalju računi međutim i dan danas oni meni račune za ADSL šalju na pogrešnu adresu
Svakog meseca plaćam račune po nekoliko stotina evra (imam 9 telefonskih linija) i oni meni zbog dugovanja nekih 3000 din isključe telefone.
To dugovanje je za ADSL a račun za ADSL nismo NIKADA dobili već kada mi isključe telefon zovem ih da ih pitam na koji račun i koliko da uplatim
Da ne spominjem da svakog meseca plaćam neke kamate ili takse zbog ponovnog uključenja.
Najgore je što u ovom slučaju ruke su čoveku potpuno vezane,tada sam uspeo da doprem do tog šefa i nikada više jer operateri na 9813 citiram: "nemaju odgovornost ka poslovnim korisnicima i neznaju kome drugo da se obratim" kraj citata
Zahtev se šalju isključivo na faks.
Sumnjam da broj za reklamacije poslovnih korisnika ne postoji jer nisu imali tehničkih uslova za uvođenje
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.infodata.co.yu.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota08.10.2007. u 10:15 - pre 202 meseci
Da sam na tvom mestu do sada bih sigurno vec otisao tamo...i resio to...kako god :) Iskustvo govori da kada se licno pojavis tamo, manje imaju mogucnosti da te farbaju :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

Milos038
Miloš Lazić
Vienna

Član broj: 45891
Poruke: 684
212.200.18.*



+2 Profil

icon Re: Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota27.12.2007. u 16:48 - pre 200 meseci
i bio i probao i opet mi danas isključe
rekli su mi da oni imaju neke tehničke probleme i da softver ne prihvata promenu adrese
Takođe su mi rekli da oni nemaju nalog da mi pošalju u bilo kom pisanom obliku kopiju računa već da ja upisujem broj računa i ostale detalje koji su mi potrebni da uplatim
Vrlo ljubazno su mi rekli da im uopšte nije teško da mi to izdiktiraju i da ja slobodno svakog meseca zovem njih i da upisujem broj (jako funkcionalno,i onako nemam pametnija posla)
Takođe mi je rečeno da postoji odgovorno lice međutim oni nemaju broj a da ukoliko pozovem 988 mogu da NE dobijem broj odgovornog lica jer su im brojevi zaštićeni.

Voleo bih da me neko posavetuje kako da dođem do broja nekog nadležnog u telekomu.

Ukoliko je potrebno platiću tu informaciju

Ponude na Private

Unapred hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Telekom srbije i poslovni korisnici,bruka i sramota

[ Pregleda: 3520 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.