Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tuneliranje ili zaobilazenje firewalla

[es] :: Enterprise Networking :: Tuneliranje ili zaobilazenje firewalla

[ Pregleda: 2302 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Phoenix.gm

Član broj: 55767
Poruke: 2
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Tuneliranje ili zaobilazenje firewalla17.04.2005. u 23:29 - pre 232 meseci
hm donedavno nam je na faksu bilo dozvoljeno skidati sa p2p mreza ali kak se ekipa razbahatila i nis drugo radila osim toga, sve su ukinuli.

mene zanima kak sloziti neko tuneliranje preko 80 porta da mogu noramlno korisiti p2p programe (ne treba mi da skidam tone i tone sranja sa neta nego kad dodjem jednom dva put mjesecno da mogu normalno skidat da se ne moram sa modemom doma mucit).

frend mi je rekao da on na jednom drugom faksu masovno koriti "socks2http" program ali nazalost nemrem nigdje naci user ID jel se usluga naplacuje. druga stvar je pak na kaj sam naisao "http-tunnel" koji se takodjer naplacuje ili 16kbps free sto je za 100mbps vezu ipak malo premalo.

dakle jel netko zna s cime bi mogao izvesti to tuneliranje da bude besplatno da bude brzo i uncikovito. treba mi samo za Emule i torrent.

zahvaljujem svima unaprijed na odgovoru. ako treba jos sto detaljnije napisat samo recite.

ovo samo postao vec negdje drugdje pa da ponovo ne pisem.


saznao sam da se izgleda radi o layer 7 filtiranju pa ak netko ima ideja kak to sredit nek se javi.

frend mi je rekao zgodnu stvarcicu koju ima DC++ da salje i prima nesto "smeca" da zbuni firewall. meni je sad pala jos jedna stvar na pamet. jel bi se moglo to zaobici sa opet nekim proxy-em i tuneliranje kroz 80 port ali da se na drugu stranu spoji na server sa SSL-om?

pristup serveru nemam.
 
Odgovor na temu

Phoenix.gm

Član broj: 55767
Poruke: 2
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Tuneliranje ili zaobilazenje firewalla19.04.2005. u 12:06 - pre 232 meseci
uspo sam rijesiti svoj problem.

dakle korisitio sam obican proxy socks 5 i proslo je jel ocito onaj koji je slagao nije stavio filtriranje i za proxy servere.
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: Tuneliranje ili zaobilazenje firewalla

[ Pregleda: 2302 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.