Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hvatam signal, nabijam račune

[es] :: Wireless :: Hvatam signal, nabijam račune

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Double S

Član broj: 70957
Poruke: 1
*.liwest.at.



Profil

icon Hvatam signal, nabijam račune13.10.2005. u 22:46 - pre 226 meseci
U trecem mjesecu ove godine sam kupio lap top Toshibu. I isti dan kupnje compa sam preko wirelessa uhvatio neku zasticenu mrezu. Signal 11,0 MBit/s!!! I evo sad, vec 7 mjeseci sam nakacen na tu mrezu. Skido' sam sve s neta.... Uglavnom sam kad prokontam, skino svega oko.... ja mislim 700 MB. I sad ne znam... Jel' me mogo' neko otkriti? Jel' dolazilo otkucano ( tom covjeku) na racunu sve sto sam radio? Da li da radim dalje ovako? Dajte molim vas pomozite!!!
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Hvatam signal, nabijam račune13.10.2005. u 23:25 - pre 226 meseci
Kao prvo: to sto radis nije eticki!!! (odakle ti username i pass)
Kao drugo: Svaki ISP , kao i korisnik ima uvid u svoj racun, odnosno listing kako je potrosio svoje vreme na netu, znaci zna kada, koliko je skinuto i na koju IP adresu je skidano. Znaci vidi sve, cak ako je malo iskusniji skine ti i MAC adresu.
Avaj - posto je "mnogo" ljudi koji to proveravaju, bole te uvo - imas laptop, wireless pa neka te motaju ako hoce IP adresa, MAC im bas puno ne znace + ako zivis u zgradi juhu ...
Ja bih ti pratio MAC adresu ............ i jednom bi pogresio....................a onda spremaj pare.
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1539
195.252.113.*



+270 Profil

icon Re: Hvatam signal, nabijam račune14.10.2005. u 06:52 - pre 226 meseci
1. Cim si tako lako usao, mreza nije zasticena.
2. Ako mu ne smeta tih 700M, on nije sirotinje ili racun ne placa i
3. Svaka batina ima 2 kraja i racunaj pod obavezno, da se drustvo setalo i po tvom racunaru ... :-)

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.181.eunet.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Hvatam signal, nabijam račune14.10.2005. u 10:17 - pre 226 meseci
Uzivaj ako oni sami nisu zastitili svoju mrezu kako treba njihov problem :) samo cepaj . A i kada te primete sta ce ? Cim on neprimecuje 700 mb pun je taj para :)
E sad pitanje je kako si se ti "nakacio" na nju ? Ako si koristio neke od nedozvoljenih sredstava onda nemoj vise zbog drugih stvari ( novi KZ srbije ) jer mozes nagrabusiti.


Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Hvatam signal, nabijam račune

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.